Інкубаційні яйця в Україні

Компанія COBB займається постачанням інкубаційних яєць по всій Україні c 2014 року. Ми – молода, енергійна компанія. Наша головна мета – зробити так, щоб покупка інкубаційних яєць у нас були максимально вигідними і корисними для вас. Ми акцентовані – заощадити ваші гроші, час і ресурси.

Ми впевнені, що наданий нами яйця для інкубації, догодить будь-якому клієнту! Найкраще співвідношення між ціною і якістю. Ми продаємо тільки свіже і якісне інкубаційне яйце в Україні. Якість для нас понад усе.

Я – як керівник команди завжди готовий допомогти Вам! Ми з радістю надамо вам будь-яку необхідну інформацію по вирощуванню, догляду та утримання бройлера. У нас на сайті ви знайдете все, що вам потрібно.

Ми прийшли на ринок надовго, тому ми завжди будемо прагнути завоювати вашу довіру і сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.

  У нас ви можете купити інкубаційні яйця: бройлера, м’ясо-яєчних, несучки, качки і індика. У вас є можливість купити яйце як оптом, так і в роздріб. Доставка інкубаційного яйця здійснюється поштою.

У розділі Блог ви отримаєте інформацію по інкубації яйця і по вирощуванню птахів та іншу корисну інформацію. Так само наші консультанти будуть раді допомогти з будь-якого питання в телефонному режимі.

Для замовлення інкубаційного яйця телефонуйте:
 +38 (099) 79-89-324
 +38 (097) 12-92-324
 +38 (093) 39-19-141